Reklamní a pracovní textil

Reklamní osuška s logem

Osušky jsou skvělým reklamní předmětem, nejen k bazénu!

Značkové osušky s logem jsou ideálním dárkem pro vaše klienty i zamestnance. Nejenže nabízejí vynikající absorpční vlastnosti a pohodlí, ale také šíří povědomí o vašem podniku, zajišťují věrnost zákazníků a budují silnější propojení s vaší značkou.

Bavlněná osuška s vlastním potiskem

Prožijte pohodlí s naší luxusní bavlněnou osuškou, která navíc nese váš vlastní potisk, čímž získává osobitost a stává se dokonalým doplňkem k vaší koupelně či plážové výbavě.

Plážová osuška s vlastním potiskem

Vytvořte si vlastní plážový styl s naší plážovou osuškou, která je nejenom praktickým a pohodlným doplňkem pro každý výlet k moři, ale i originálním způsobem, jak vyjádřit svou individualitu díky vlastnímu potisku.

Sada 4 reklamních hotelových ručníků

Získejte nyní exkluzivní sadu čtyř reklamních hotelových ručníků, které nejen poskytnou luxusní pohodlí pro vaše hosty, ale také účinně propagují váš hotel s vlastním potiskem.

Všestranná osuška/deka s vlastním potiskem

Naše všestranná osuška/deka s vlastním potiskem je dokonalým společníkem pro chladné večery i plážové dni, přinášející nejen teplo a pohodu, ale také možnost vyjádřit svou kreativitu a styl.

Multifunkční pracovní ručník s vlastním potiskem

Zvyšte svou pracovní efektivitu s naším multifunkčním pracovním ručníkem s vlastním potiskem, který nejen utírá, ale i představuje vizuálně atraktivní reklamu pro vaše podnikání.

Sportovní ručník z mikrovlákna s vlastním potiskem

Zvýšte svůj sportovní výkon s naším sportovním ručníkem z mikrovlákna, který je nejen lehký a kompaktní, ale také nese váš vlastní potisk, což z něj činí dokonalý společník pro vaše tréninky a zároveň efektivní reklamní nástroj.

Partneři

Zimní oblečení za štědré ceny