Reklamní a pracovní textil

FLEECE MIKINY A VESTY

Fleece mikina nebo vesta je moderní a atraktivní

Fleece mikina nebo vesta – Je z materiálu, který má mnoho barevných i kvalitativních variant. Z fleecu se vyrábějí především mikiny a pracovní oblečení. Na fleece doporučujeme výšivku. Fleecky mají také různá zapínání. Reklamní fleecky jsou určeny především pro pracovníky, kteří jsou vystaveni jarním a podzimním plýskanicím a nebo proč si doma nedopřát příjemný hřejivý textilní materiál při sledování televize? Fleecky jsou velmi oblíbené pracovní oděvy pro svojí univerzálnost. Pokud nechcete hledat v našem širokém sortimentu, prosím neváhejte nám napsat a my Vám pošleme kalkulaci na jakoukoliv fleecku podle Vašich požadavků.

Pánská fleecová mikina Harvest
PÁNSKÉ FLEECE MIKINY S VLASTNÍM POTISKEM

Oživte svůj šatník s našimi pánskými fleece mikinami s možností vlastního potisku. Každá mikina kombinuje pohodlí a styl, umožňuje vám vyjádřit svou osobnost prostřednictvím vlastního potisku.

Fleecová mikina Printer
DÁMSKÉ FLEECE MIKINY S VLASTNÍM POTISKEM

Získejte jedinečný vzhled s našimi dámskými fleece mikinami s možností vlastního potisku. Každá mikina je navržena s ohledem na pohodlí a osobnost, abyste mohli vyjádřit svůj jedinečný styl.

PRACOVNÍ FLEECE MIKINY S VLASTNÍM POTISKEM

Profesionální vzhled a pohodlnost se spojují v našich pracovních fleece mikinách s možností vlastního potisku. Každá mikina je navržena s ohledem na potřeby pracovního prostředí a umožňuje vám personalizovat svůj pracovní outfit díky vlastnímu potisku.

FLEECE VESTY S VLASTNÍM POTISKEM

Zahalte se do našich fleece vest s možností vlastního potisku a vytvořte si jedinečný a stylový look. Každá vesta je navržena s ohledem na kvalitu a umožňuje vám vyjádřit svůj osobní styl prostřednictvím vlastního potisku.

Katalogy Fleece Mikin a Vest

Partneři

Zimní oblečení za štědré ceny