Reklamní a pracovní textil

Trika, trička, T-shirt různých barev, značek, materiálů a kvality

Tiskneme na pánská, dámská i dětská trička, mikiny, bundy, vesty těmi nejkvalitnějšími metodami a technologiemi

Trika / Trička / T-shirt – V našem velmi širokém sortimentu triček určitě najdete co hledáte. Pracovní či sportovní oblečení pro muže, ženy i děti, trika pro zaměstnance s firemním potiskem, nebo výšivkou. To vše a mnohem více Vám nabízí naše společnost v Praze. Nabízíme samozřejmě i jiný reklamní textil. Pokud Vás nebaví hledat, tak nám napište co hledáte a my Vám rádi pošleme kalkulaci na trička podle Vašeho zadání. Trička s potiskem – V případě, že potřebujete originální dárek, tak si zajisté vyberete v našem širokém sortimentu triček a určitě najdete co hledáte.

PÁNSKÁ TRIČKA S VLASTNÍM POTISKEM

Oživte svůj šatník jedinečnými pánskými tričky s vlastním potiskem! Získejte nezapomenutelný vzhled, který vás bude reprezentovat.

DÁMSKÁ TRIČKA S VLASTNÍM POTISKEM

Vyberte si z naší široké nabídky dámských triček s vlastním potiskem a vyjádřete svou osobnost na maximum!

DĚTSKÁ TRIČKA S VLASTNÍM POTISKEM

Nechte vaše děti vyjádřit svou kreativitu a originalitu s našimi dětskými tričky s vlastním potiskem! 

TRIČKA S DLOUHÝM RUKÁVEM

Nabízíme pohodlná trička s dlouhým rukávem, která vás ochrání před chladným počasím a zároveň vám dodají stylový vzhled pro každou příležitost!

PÁNSKÁ POLO TRIČKA S VLASTNÍM POTISKEM

Oživte svůj šatník s elegancí a originalitou pomocí našich pánských polo triček s vlastním potiskem! Vytvořte si jedinečný styl, který vás bude reprezentovat.

DÁMSKÁ POLO TRIČKA S VLASTNÍM POTISKEM

Nabídněte svým zákaznicím stylový a osobitý look s našimi dámskými polo tričky s vlastním potiskem! Získejte jedinečné kousky, které budou reflektovat jejich osobnost.

SPORTOVNÍ A FUNKČNÍ TRIČKA S VLASTNÍM POTISKEM

Získejte jedinečné sportovní a funkční trička s vlastním potiskem, která nejenže podpoří vaše sportovní výkony, ale také vám umožní vyjádřit vaši osobnost a styl během aktivit!

PRACOVNÍ TRIČKA S VLASTNÍM POTISKEM

Oslovte své zaměstnance profesionálními pracovními tričky s vlastním potiskem, které budou zároveň reprezentovat vaši firmu a posílit firemní identitu!

TÍLKA S VLASTNÍM POTISKEM

Oživte svůj šatník s našimi stylovými tílky s vlastním potiskem a získejte originální a jedinečné kousky, které budou reflektovat vaši osobnost a umožní vám vyniknout z davu!

Zimní oblečení za štědré ceny