Reklamní a pracovní textil

Reklamní zimní oděvy

Reklamní zimní oděvy s vlastním potiskem jsou unikatní způsob propagace značky v chladných měsících.

Využitím reklamních zimních oděvů s vlastním potiskem může firma originálně propagovat svou značku v zimním období, ansámbl tak reflektuje unikátní styl a identitu společnosti. Tímto způsobem může oslovit cílovou skupinu klientů, zahřát zaměstnance a potěšit obchodní partnery pod stromečkem.

Zimní mikina přes hlavu

Naše mikiny spojují inovativní design s maximálním komfortem, a navíc s vlastním potiskem představují skvělý způsob, jak se ochránit před zimou.

Dotykové zimní rukavice

Kombinace elegance a funkčnosti, která vám umožní pohodlně ovládat chytré zařízení i v chladných dnech a zároveň umožní stylovou propagaci vaší značky.

Reklamní zimní čepice

Reklamní zimní čepice jsou účinným marketingovým nástrojem, kterým lze propagovat značku v chladných měsících, zároveň poskytují užitek a pohodlí.

Reklamní reflexní bunda

Bunda, kterou ocení každý, kdo v zimě musí pracovat venku. Ochrání vás totiž nejen před chladem, ale i ve špatných viditelnostních podmínkách, které jsou v zimě často.

Zimní fleecová šála

Naše zimní fleecové šály s vlastním potiskem jsou teplé, měkké a dokonale stylizované doplňky, které vám umožní vyniknout.

Dámská zateplená bunda

Objevte naši dámskou zateplenou bundu, nejenže vás zahřeje v chladných dnech, ale také dodá vašemu outfitu šarm a stylovost.

Partneři

Zimní oblečení za štědré ceny