Reklamní a pracovní textil

Kulich s vlastním potiskem

Reklamní kulich s vlastním potiskem je ideální způsob propagace vaší firmy v zimních měsících

Osvěžte svou firemní identitu s našimi reklamními kulichy s vlastním potiskem, které přinášejí nejen teplo, ale i stylový vzhled. Naše kulichy poskytují optimální pohodlí a ochranu před chladem, zatímco vlastní potisk umožňuje nápaditě prezentovat vaši značku. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu provedení kulichů bude vás kulich vytvářet dojem nejen tepla, ale i profesionality. 

REKLAMNÍ KULICH S LED ČELOVKOU

Praktický a inovativní doplňek, který zaručuje nejen teplo, ale i maximální viditelnost vaší značky i v těch nejtemnějších chvílích. Oslovte své zákazníky s chytrým spojením funkčnosti a efektivní reklamy.

KULICH CALIBER S VLASTNÍM POTISKEM

Prožijte svou firemní kampaň s elegancí a stylizovaným vzhledem díky kulichu Caliber s vlastním potiskem. Ochrana před chladem se spojuje s výraznou reklamou, kdy vlastní potisk přináší vaší značce jedinečný a nezapomenutelný vzhled. 

KULICH SPIRE S VLASTNÍM POTISKEM

Získejte nejen teplý doplněk pro chladné dny, ale i stylový propagční produkt s kulichem Spire s vlastním potiskem. Každý detail je pečlivě navržen, aby zdůraznil vaši značku a přinesl neopakovatelný estetický dojem. Oslavte jedinečnost s kulichem Spire a vytvořte módní výraz pro vaji značku.

REFLEXNÍ ČEPICE RIGI S VLASTNÍM POTISKEM

Vyjádřete svou značku s našimi reflexními čepicemi Rigi, které nejen poskytují bezpečnost a viditelnost ve tmě, ale také umožňují vlastní potisk pro osobní šmrnc. S touto kombinací stylu a bezpečnosti budete v první linii pozornosti, ať už je den nebo noc.

Partneři

Zimní oblečení za štědré ceny