Reklamní a pracovní textil

James harvest sportswear

Špičkové sportovní oděvy spojující funkčnost, moderní design a kvalitu materiálů

Značka James Harvest Sportswear byla vytvořena v USA v roce 1988, skvělým americkým hráčem baseballu Jamesem Harvestem. James Harvest měl velký smysl pro přesnost ve hře a pro vytváření nečekaných situací. Zcela přesně tyto vlastnosti zachycuje kolekce James Harvest Sportswear. Její základy jsou postaveny na typické módě americké „college“ a oblečení je vždy z materiálů té nejvyšší kvality. Je to oblečení, které obstojí ve zkoušce času, je pohodové a přitom sportovní. „Sportovní elegance“ je výraz, který snadno přijde na mysl. Zkušenosti ukazují, že mnoho organizací, které pokládají prvotřídní kvalitu za nesmírně důležitou součást jejich komunikace na trhu, nejčastěji volí textil Harvest jako svou značku pro firemní oblečení. JH Sportswear se stalo nápomocnou součástí tisíců firem při vytváření týmového ducha. JH Sportsware podpoří Vaše podnikání.

triko
Reklamní trička James Harvest Sportswear

Oživte svou firemní propagaci s reklamními tričky od James Harvest Sportswear, která kombinují kvalitu, pohodlí a štíhlý design pro výraznou prezentaci vaší značky.

Elegantní oblečení James Harvest Sportswear

Získejte sofistikovaný vzhled a propagujte svoji značku s reklamním elegantním oblečením od James Harvest Sportswear, kde možnost vlastního potisku přidává personalizovaný dotek.

Reklamní bundy s vlastním potiskem James Harvest

Oblečte své zaměstnance do stylizovaných reklamních bund od James Harvest s vlastním potiskem, spojujících eleganci s firemním brandingem pro výrazný dojem.

James Harvest Sportswear

 

 

 

Katalog Harvest- Frost

 

 

Partneři

Zimní oblečení za štědré ceny