Reklamní a pracovní textil

Zdarma motivy potisku

Využijte Zdarma přístup do galerie obrázků a designů

V galerii najdete velký výběr motivů na potisk na reklamního textilu a reklamních předmětů. Ušetříte čas hledáním na internetu a také peníze za grafika. Tisíce motivů k dispozici zdarma! 

Příklady potisku

REKLAMNÍ TRIČKA
REKLAMNÍ MIKINY
REKLAMNÍ POLOTRIČKA

Jak to funguje:

  1. Zadejte svůj email a obdržíte zdarma přístup do galerie.
  2. Na Vámi zadaný email dorazí odkaz na galerii s potisky zdarma. Prosím podívejte se do i do spamu vaší emailové schránky. 
  3. Galerii motivů a designů si stáhnete do svého počítače / tabletu / telefonu. Všechny motivy máte naprosto zdarma ke svému užití. Záleží tedy jen na Vás, jaký obrázek si vyberete a na co ho využijete. 
  4. Chcete, aby váš textil a reklamní předměty byly jedinečné a poutavé? Pošleme vám přístup do atraktivní galerie obrázků a designů, kde zdarma najdete tisíce motivů k potisku, které můžete ihned použít. 
  5. K dispozici dostanete širokou škála designů a motivů, které můžete použít k personalizaci vašeho textilu a reklamních předmětů. Vyberte si z naší bohaté galerie obrázků a designů, které jsou připraveny k okamžitému použití. Od moderních a minimalistických designů po hravé a barevné motivy – máme něco pro každého. Jednoduchý přístup a snadné stahování vybraných obrázků, které můžete ihned použít pro své nejen reklamní a promo produkty.
  6. Stáhněte si vybrané motivy a použijte je při vizualizaci vašich reklamních předmětů, například zde:

  7. Pak nám pošlete náhled a my vše nutné k výrobě textilu nebo reklamního předmětu zajistíme k vaši spokojenosti.

Pokud si nevíte rady, tak pište na produkce@societe.cz nebo volejte v pracovní dny na 777 137 726 

Partneři

Zimní oblečení za štědré ceny