Reklamní a pracovní textil

Polo trika s potiskem a výšivkou

Moderní a kvalitní polo trika různých barev a značek s potiskem nebo výšivkou

Polo trika – polokošile – Jsou trika s límečkem a knoflíčky. Nabízíme moderní a kvalitní trika různých barev a značek, nejen pro reklamní a propagační účely. Máme i nemalé skladové zásoby, rádi Vám také zapůjčíme vzorky polo triček, abyste si mohli vyzkoušet, která trika Vám nejvíce vyhovují. Nabízíme polo trika s kapsičkou i bez kapsičky. Vybírat můžete jak trička s límečkem v hladkém provedení tak v provedení polopique. V nabídce máme dámská, pánská i dětská trička. Naše trička  skvěle slouží jako reklamní trička s potiskem nebo výšivkou pro zaměstnance či obchodní partnery, ale jsou určena samozřejmě i pro běžné nošení, pracovní aktivity. Pokud nechcete hledat, tak nám napište co potřebujete a my Vám zdarma připravíme kalkulaci.

Dámské Polotrika

Pánské Polotrika

DÁMSKÉ POLO TRIKA S KRÁTKÝM RUKÁVEM A VLASTNÍM POTISKEM

Oživte svůj šatník s dámskými polotrikami s krátkým rukávem a vlastním potiskem. Každé tričko je jedinečné a reflektuje vaši osobnost a styl.

PÁNSKÉ POLO TRIKA S KRÁTKÝM RUKÁVEM A VLASTNÍM POTISKEM

Získejte stylový vzhled s pánskými polotrikami s krátkým rukávem a vlastním potiskem. Každé tričko je navrženo tak, aby vám umožnilo vyjádřit váš osobní styl.

BAREVNÉ DÁMSKÉ POLO TRIKA S VLASTNÍM POTISKEM

Oživte svůj šatník s barevnými dámskými polotrikami s možností vlastního potisku. Každé tričko je jedinečné a umožňuje vám vyjádřit svůj individuální styl.

BAREVNÉ PÁNSKÉ POLO TRIKA S VLASTNÍM POTISKEM

Získejte výrazný vzhled s barevnými pánskými polotrikami s možností vlastního potisku. Každé tričko je navrženo tak, aby vám umožnilo vyjádřit váš osobní styl.

DÁMSKÉ POLO TRIKA S DLOUHÝM RUKÁVEM A VLASTNÍM POTISKEM

Získejte neodolatelný vzhled s našimi dámskými polotrikami s dlouhým rukávem a vlastním potiskem. Každé tričko spojuje pohodlí, eleganci a originalitu, abyste vynikli ve svém jedinečném stylu. Vyjádřete se kreativně s vlastním potiskem a buďte trendseterkou každý den!

PÁNSKÉ POLO TRIKA S DLOUHÝM RUKÁVEM A VLASTNÍM POTISKEM

Získejte dokonalý pánský styl s našimi polotrikami s dlouhým rukávem a vlastním potiskem. Každé tričko kombinuje pohodlí, eleganci a vaši osobní kreativitu, poskytujíc vám jedinečný look pro každou příležitost. Vytvořte si vlastní výraz s originálním potiskem a dejte najevo svůj jedinečný styl.

Partneři

Zimní oblečení za štědré ceny