Reklamní a pracovní textil

Softshell bundy a vesty

Softshell bundy a vesty jsou moderní a kvalitní vhodné k reklamnímu potisku textilu

Softshell bundy a vesty – V našem sortimentu máme i další nejen softshell bundy pro různé účely. Například sportovní a pracovní bundy. Bundy 3v1, bundy pro speciální účely. Na bundy zajišťujeme branding. Reklamní softshell bundy jsou vhodné pro reklamní potisk textilu transferem, flock nebo výšivku. Velmi rádi Vám poskytneme vzorek všech reklamních bund, které máme naskladněny.

Pánské softshellové bundy s vlastním logem

Objednejte si pánské softshellové bundy s vlastním logem a vytvořte pro svůj tým jedinečný firemní styl! Naše bundy spojují kvalitu, pohodlí a firemní identitu, poskytují profesionální vzhled a zanechávají trvalý dojem.

Dámské softshellové bundy s vlastním logem

Oživte firemní styl dámskými softshellovými bundami s vlastním logem! Naše bundy spojují eleganci, komfort a firemní identitu, poskytují profesionální vzhled a zanechávají trvalý dojem. Objednejte si ještě dnes a nechte svůj tým vyniknout!

25f15c7f-7837-46a1-8797-7fcce0354672
Softshellové vesty s vlastním potiskem

Dopřejte si softshellové vesty s vlastním potiskem a vystupte z davu! Naše vesty spojují pohodlí s firemní identitou, přičemž umožňují elegantní a praktické vystupování ve vašem pracovním prostředí.

Pracovní softshellové bundy s vlastním potiskem

Získejte pracovní softshellové bundy s vlastním potiskem a udělejte dojem na pracovišti. Naše bundy kombinují funkčnost s firemní identitou pro profesionální vystupování ve všech situacích.

Partneři

Zimní oblečení za štědré ceny