Reklamní a pracovní textil

kombinézy i overaly s vlastním potiskem

NABÍZÍME KVALITNÍ PRACOVNÍ ODĚVY - KOMBINÉZY I OVERALY S MOŽNOSTÍ POTISKU

Kategorie „Kombinézy – Overaly“  Vám nabízí množství montérkových kombinéz a montérkových overalů od různých firem. Kombinézy a  overaly bavlněné a nebo ze směsí s polyesterem. Nabízíme kvalitní pracovní oděvy s možností potisku.

Všechny oděvy a textilie je možné brandovat – zhotovení výšivky nebo potisku podle vámi dodaného loga.Neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi zpracujeme kalkulaci.

Univerzální pracovní kombinéza s vlastním potiskem

Univerzální pracovní kombinéza s vlastním potiskem: ideální řešení pro pohodlí a firemní identitu. Plastový zip a náplety na rukávech.

 

Pohodlná kombinéza s vlastním potiskem

Kombinéza pohodlného střihu a vysoké odolnosti • namáhaná místa vyztužena materiálem polyester 600D • guma okolo celého pasu • zesílená zdvojená kolena pro vložení nákoleníků • poutko na kladivo • vyrobené pro náročné podmínky

Pracovní overaly
Pracovní overaly s vlastním potiskem

Vyrobené z husté tkaniny.65% polyester, 35% bavlna 210 grs / m2 keprové látky. Dlouhý rukáv s pružnými manžetami. 2 pasové kapsy. 1 pravá zadní kapsa. 1 kapsa na zip na levé straně hrudi. Přední zip se suchým zipem. Ideální kombinéza pro fyzickou práci a práce třeba v zemědělství.

Pracovní overaly
Pracovní kombinézy s vlastním potiskem

Vyrobené z odolné keprové tkaniny. 100% bavlna 250 grs / m2 keprové látky. Dlouhý rukáv s pružnými manžetami. Vzadu elastický pas. 2 pasové kapsy. 1 pravá zadní kapsa. 1 kapsa na zip na levé straně hrudi. Zapínání na středový zip skrytý pod légou na suchý zip. Ideální overal pro fyzickou práci a práce v zemědělství.

Partneři

Zimní oblečení za štědré ceny