Reklamní a pracovní textil

Kalhoty, bermudy a šortky

KALHOTY, BERMUDY A ŠORTKY JAKO REKLAMNÍ TEXTIL

Kvalitní  kalhoty, bermudy a  šortky –  pohodlného střihu a barvy podle vašich představ. Možnost potisku nebo výšivky. Vybrat si můžete z mnoha druhů a typů, které můžete využít i pro běžné nošení.To vše a mnohem více Vám nabízí naše společnost v Praze. Nabízíme samozřejmě i jiný reklamní textil. Pokud Vás nebaví hledat, tak nám napište co hledáte a my Vám rádi pošleme kalkulaci  podle Vašeho zadání.

Kalhoty s vlastním potiskem

Vyberte si kalhoty s vlastním potiskem a vytvořte si vlastní jedinečný módní výraz bez kompromisů.

Tepláky s vlastním potiskem

Oživte svůj šatník s tepláky s vlastním potiskem, které přinášejí nejenom pohodlí, ale také možnost vyjádřit svou kreativitu a osobní styl.

Pracovní kalhoty s vlastním potiskem

Získejte profesionální vzhled a jedinečnost se pracovními kalhotami s vlastním potiskem, které spojují funkčnost s možností přizpůsobení podle vašich firemních potřeb a stylu.

Pánské kraťasy s vlastním potiskem

Oživte svůj letní styl s pánskými kraťasy s vlastním potiskem, které vám umožní vyjádřit vaši individualitu a originalitu na pláži i ve městě.

Dámské šortky s vlastním potiskem

Získejte módní jedinečnost s dámskými šortkami s vlastním potiskem, které vám umožní vyjádřit vaši osobnost a styl na pláži, ve městě nebo při venkovních aktivitách.

Sportovní kraťasy s vlastním potiskem

Vyjádřete svůj sportovní duch s našimi kraťasy, které můžete přizpůsobit svému stylu díky vlastnímu potisku. Buďte jedineční na každém hřišti!

Partneři

Zimní oblečení za štědré ceny