Reklamní a pracovní textil

Dámské a pánské košile jako reklamní předmět

Profesionální vzhled s dámskými a pánskými košilemi s vlastním potiskem

Dámské a Pánské košile – Elegantní možností firemního textilu pro personál nebo i jako reklamní dárek pro klienty jsou košile. Skvěle poslouží jako uniforma v gastronomii či hoteliérství a v případě doplnění potiskem nebo ještě lépe výšivkou budou dokonale prezentovat Vaši společnost. V našem sortimentu naleznete výběr, košil s krátkým i dlouhým rukávem, se vzorem (proužek, kostka…) i jednobarevné. Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme s výběrem a poradíme i s vhodnou variantou brandingu.

Dámské Košile

Pánské Košile

DÁMSKÉ KOŠILE S DLOUHÝM RUKÁVEM A VLASTNÍM POTISKEM

Nabízíme dámské košile s dlouhým rukávem, které lze individuálně potisknout podle vašich přání. Díky vlastnímu potisku si můžete vytvořit jedinečný kousek oblečení, který bude skvěle reflektovat firemní styl.

PÁNSKÉ KOŠILE S DLOUHÝM RUKÁVEM A VLASTNÍM POTISKEM

Získejte elegantní firemní vzhled s našimi pánskými košilemi s dlouhým rukávem a firemním potiskem. Vaše společnost bude vypadat profesionálně a stylově.

DÁMSKÉ KOŠILE S KRÁTKÝM RUKÁVEM A VLASTNÍM POTISKEM

Dámské košile s krátkým rukávem nabízíme s možností vlastního potisku, abyste mohli vyjádřit svůj jedinečný styl. Vytvořte si originální kousek oblečení, který bude reflektovat osobnost společnosti.

PÁNSKÉ KOŠILE S KRÁTKÝM RUKÁVEM A VLASTNÍM POTISKEM

Pánské košile s krátkým rukávem s možností vlastního potisku – nadčasový styl přizpůsobený vašim individuálním preferencím. Vyjádřete se prostřednictvím originálního designu.

BAREVNÉ DÁMSKÉ KOŠILE S VLASTNÍM POTISKEM

Oživte firemní šatník s našimi barevnými dámskými košilemi s možností vlastního potisku. Každá košile je jedinečná a reflektuje foremní osobnost a styl.

BAREVNÉ PÁNSKÉ KOŠILE S VLASTNÍM POTISKEM

Získejte barevný a originální vzhled s našimi pánskými košilemi s vlastním potiskem. Každá košile je unikátní a umožňuje vám vyjádřit originální firemní styl.

Partneři

Zimní oblečení za štědré ceny