Reklamní a pracovní textil

Laboratorní oděvy s vlastním potiskem

Široká paleta laboratorních oděvů zajišťuje bezpečnost a pohodlí pro Vaše pracovníky

Naše široká paleta laboratorních oděvů zajišťuje nejen bezpečnost a pohodlí pro pracovníky v laboratoři, ale také poskytuje výraznou možnost propojení s firemní identitou díky vlastnímu potisku. S možností vlastního potisku můžete přizpůsobit každý kus oděvu podle firemních hodnot a estetiky. Pracovníci v našich laboratorních oděvech nejen získávají potřebnou ochranu, ale také vytvářejí profesionální dojem pro celou organizaci. Kvalitní materiály a precizní zpracování zajišťují, že oděvy splňují náročné požadavky laboratorního prostředí. Nenašli jste co potřebujete do laboratoře? Neváhejte nám napsat!

Dámský pracovní plášť
LABORATORNÍ PLÁŠŤ S VLASTÍM POTISKEM

Ovládněte laboratorní prostředí s našimi laboratorními plášti s vlastním potiskem, spojujícími praktičnost s firemním stylem pro profesionální a jedinečný vzhled.

LABORATORNÍ ROUŠKA S VLASTNÍM POTISKEM

Dopřejte svým zaměstnancům vědecký a profesionální vzhled s našimi laboratorními rouškami s vlastním potiskem, ideálními pro posílení firemní identity v laboratorním prostředí.

LABORATORNÍ HALENA S VLASTNÍM POTISKEM

Naše laboratorní haleny s vlastním potiskem kombinují praktičnost s firemním stylem, poskytují profesionální vzhled a zároveň efektivní reklamní plochu pro vaši značku v laboratorním prostředí.

Partneři

Zimní oblečení za štědré ceny