Reklamní a pracovní textil

Reklamní čepice

Reklamní čepice s kšiltem i bez, kloboučky a klobouky, čepice sportovní nebo zimní

Rádi by jste si pořídili reklamní čepici? Pak jste narazili na to pravé. Můžeme Vám nabídnout kšiltovky s různými tvary a styly – s pěti, či šesti panely, kšiltovky – army styl i baseballové, jedno i dvou barevné. Nabízíme velmi pohodlné a skvěle padnoucí kšiltovky. Vždyť kšiltovku využije snad každý, takže reklamní pokrývka hlavy je stoprocentně užitečný dárek. Nabízíme i zimní čepice různých barev a stylů, s bambulí i bez.

Na kšiltovky je možné tisknout, nebo vyšívat.

Pokud nechcete hledat v našem širokém sortimentu, prosím neváhejte nám napsat a my Vám pošleme kalkulaci na jakoukoliv pokrývku hlavy podle Vašich požadavků.

Letní čepice  a klobouky  vyrábíme, vyšíváme a potiskujeme. Firemní logo na čepici nebo na kloboučku je nejlepší reklama na léto.Čepice pro dospělé i pro děti. 

Kšiltovky s vlastním potiskem

Oživte svůj outfit s našimi kšiltovkami s vlastním potiskem, které nejen chrání vaše oči před sluncem, ale také umožňují vyjádřit vaši osobnost a styl. Díky vlastnímu potisku budete vždy vystupovat s jedinečným a originálním lookem.

Kulichy s vlastním potiskem

Udržte si teplejší hlavu a vystupte z davu s našimi kulichy s vlastním potiskem. Díky možnosti vlastního potisku si můžete přizpůsobit svůj styl a zanechat dojem, kdekoliv jdete.

Klobouky s vlastním potiskem

Zakryjte se stylu s našimi klobouky s vlastním potiskem. Nejen, že vás ochrání před sluncem, ale také vám umožní vyjádřit vaši osobnost a originalitu. S možností vlastního potisku budete vždy vystupovat s jedinečným stylem.

Speciální čepice s vlastním potiskem

Vyjádřete svou jedinečnost s našimi speciálními čepicemi s vlastním potiskem. Díky možnosti vlastního potisku si můžete přizpůsobit svůj vlastní styl a vyniknout mezi davem s osobitým designem, který reprezentuje vaši individualitu.

Partneři

Zimní oblečení za štědré ceny