Reklamní textil značky PUMA

Reklamní textil značky PUMA

Reklamní textil značky PUMA s možností potisku

Reklamní textil značky PUMA s možností vlastní grafiky a potisku.
Společnost Puma se v prvé řadě specializuje na výrobu sportovního oblečení, obuvi, sportovních tašek, vybavení a doplňků.
Puma je jednou z největších firem, která vyrábí módní a zejména sportovní oděvy.
Puma, je německá společnost, která byla založena Rudolfem Dasslerem roku 1924 a později v roce 1948 registrována. Značka Puma je známá jako výrobce fotbalové obuvi a ve své historii sponzorovala mnoho významných fotbalistů. Prvotním cílem této značky bylo ruční šití sportovních bot o velmi nízké váze. Sponzoruje rovněž některé národní fotbalové týmy. Jako například – Italskou fotbalovou reprezentaci nebo Českou fotbalovou reprezentaci.
Tato značka nachází své místo i jako prvotřídní reklamní textil, který nepostrádá módní řešení, má skvělou kvalitu a může pokrýt i všechny zvláštní potřeby klienta.


Nechte se inspirovat novým katalogem firmy PUMA, která je zárukou vysoké kvality. Zajímavá je zejména pestrá nabídka oděvů. U většiny typů tohoto značkového reklamního textilu je možné vybírat z velkého množství barevných provedení.

Textil značky PUMA nejsou pouze klasické propagační oděvy jako trička, polokošile a kšiltovky, ale ucelená a kompletní řada oděvů a doplňků.


Reklamní textil PUMA najde nepochybně své místo na sportovních akcích, soutěžích i jako dárky pro zákazníky, zaměstnance, nebo partnery. Vaše značka, logo, nebo grafika zajisté vynikne na textilu této značky.

Podobné příspěvky