Reklamní a pracovní textil

Vánoční Oblečení s vlastním potiskem

Vánoce se blíží a vy nevíte jak obléct firmu?

Vytvořte si nezapomenutelné Vánoce s naším reklamním Vánočním oblečením s vlastním potiskem. Každý kousek je precizně navržen, aby vaši značku vnesl do centra svátečního ducha. Naše oblečení není jen módním prohlášením, ale také skvělým způsobem, jak podělit se o radost a štěstí s vašimi zákazníky. Oslovte svou cílovou skupinu v tomto svátečním období a nechte je zažít Vánoce ve stylu, který si budou pamatovat.

Pár vánočních ponožek s perníčkem

Tyto půvabné vánoční ponožky s perníčkovým motivem jsou tou správnou volbou pro zimní období, přinášejí nejen teplé nohy, ale i vánoční atmosféru a radost z pohodlného nošení.

Reklamní vánoční svetr S/M se sobem

Vánoční svetr ve velikosti S/M s roztomilým sobím motivem je ideálním doplňkem pro vánoční oslavy, zahřeje vás a dodá vašemu svátečnímu outfitu nádech radosti a útulnosti.

Vánoční pletená čepice s vlastním potiskem

Osvěžte váš vánoční look s naší pletenou čepicí s vlastním potiskem, která nejen zahřeje, ale  přidá osobitost a vánoční náladu.

Velice teplé Vánoční ponožky s vlastním potiskem

Zajistěte si maximální teplo a vánoční styl s našimi velice teplými vánočními ponožkami s vlastním potiskem, které přinášejí nejen komfort, ale i osobní nádech do vánočního období.

Hřejivá Vánoční Deka Ricord

Užijte si vánoční pohodu s naší hřejivou vánoční dekou Ricord, která vás zabalí do tepla a vánočního kouzla, doprovázeného krásným designem a pohodlným materiálem.

Rukavice s dotýkovým zakončením

Rukavice s dotýkovým zakončením vám umožní ovládat chytrá zařízení bez nutnosti sundávat je, přinášejí pohodlí a technologickou výhodu ve vašich každodenních aktivitách.

Partneři

Zimní oblečení za štědré ceny