Reklamní a pracovní textil

Zimní doplňky - čepice, šály a rukavice

Šály, rukavice a další zimní doplňky s možností brandingu

Pokud chcete svým zaměstnancům zajistit v rámci firemního oblečení dostatek tepla při výkonu práce v zimním období nebo pokud chcete potešit a zahřát své klienty, vyberte pro ně vhodné zimní doplňky, které můžete navíc ozdobit Vaším logem.

Pokud potřebujete poradit, nebo chcete zjistit víc o dalších možnostech firemního textilu, kontaktujte nás a my Vám rádi a zcela zdarma vypracujeme kalkulaci nebo zašleme tištěné katalogy.

Zimní čepice s vlastním potiskem

Vstupte do zimy s osobitým stylem díky našim zimním čepicím s vlastním potiskem. Nejenže vás ochrání před chladem, ale také umožní vyjádřit vaši osobnost a originalitu. S možností vlastního potisku budete vždy vystupovat s jedinečným a teplým stylem.

Zimní rukavice s vlastním potiskem

Zahřejte si ruce s našimi zimními rukavicemi s vlastním potiskem. Kromě ochrany proti chladu vám umožní také vyjádřit svou kreativitu a originalitu. S možností vlastního potisku budou tyto rukavice nejen praktickým doplňkem, ale také mobilní reklamou.

Zimní šály s vlastním potiskem

Začněte si užívat zimu s našimi zimními šály s vlastním potiskem. Kromě toho, že vás budou udržovat teplé, vám umožní vyjádřit svou individualitu a styl. S možností vlastního potisku budete mít nejen funkční, ale také originální doplněk, který zaujme každý pohled.

Zimní bundy s vlastním potiskem

Zahalte se do stylu a tepelné pohody s našimi zimními bundami s vlastním potiskem. Kromě ochrany proti chladu vám umožní také vyjádřit vaši osobní kreativitu a originalitu. S možností vlastního potisku budou tyto bundy nejen praktickým, ale i stylovým doplňkem vaší zimní garderóby.

Partneři

Zimní oblečení za štědré ceny