Reklamní a pracovní textil

malfini LABEL FREE

Malfini Label Free je minimalistické oblečení bez etikety, které si můžete naprosto přizpůsobit podle sebe

Pokud hledáte firemní oblečení, které na sobě nenese nic kromě vašeho vlastního potisku, pak je Malfini Label Free tou správnou volbou! Toto oblečení nese pouze povinnou etiketu s velikostí a důležitými informacemi podle zákona. Nicméně, nenajdete zde žádné označení, že je produkt od značky Malfini. Produkty Label Free jsou navíc velmi minimalistické a pohodlné, a můžete si je potisknout jakýmkoliv motivem, který si přejete (například logem, firemním slogem nebo vzorem.)

Malfini Label Free Pánské Tričko

Tričko pro muže z řady Malfini Label Free zdůrazňuje pohodlí a svobodu pohybu. Navíc nabízí široký výběr barevných variant a možnost vlastního potisku.

Adler Label Free Dámské Tričko

Dámské Malfini Label Free tričko klade důraz na pohodlí bez zbytečných etiket. Díky široké paletě barevných variant a možnosti vlastního potisku můžete vyjádřit svou individualitu a přizpůsobit tričko podle stylu vaší společnosti.

Malfini Label Free Pánská Mikina

Mikina Malfini Label Free pro pány zdůrazňuje pohodlí a absenci etiket. Díky možnosti vlastního potisku a široké škále barevných variant poskytuje unikátní možnosti personalizace, které odpovídají firemnímu stylu.

Malfini Label Free Dámská Mikina

Dámská mikina Malfini Label Free klade důraz na pohodlí a volnost pohybu, a nabízí širokou škálu barevných variant s možností vlastního potisku, což umožňuje přizpůsobit váš outfit podle vaší firmy.

Partneři

Zimní oblečení za štědré ceny