roušky s potiskem
|

Roušky s potiskem

Roušky s potiskem a víceúčelové šátky

Roušky s potiskem a víceúčelové šátky ve vlastním designu

Textilní roušky i víceúčelové šátky jsou dnes nepostradelným doplňkem. Šátky i roušky jsou k dispozici ve vlastním designu a s vlastním logem. Můžete si objednat tyto doplňky pro zaměstnance i jako reklamní dárek pro klienty. Vhodným produktem pro ochranu  a snadné uskladnění roušek jsou rovněž obaly a pouzdra na roušky s možností vlastního potisku.

Roušky jsou vyráběny V EU a jsou dostupné ve velikostech pro dospělé i pro děti.

Rouška pro děti – Zakázková, pratelná a opakovaně použitelná dvouvrstvá obličejová rouška s gumičkami za uši a sublimačně tištěnou grafikou. Ve velikosti pro děti ve věku 4-12 let. Vyrobeno ze 100% polyesteru (140gr / m2) a 100% bavlny (140 gr / m2). Min. mn.: 100 ks. (Prevence Covidu)

Rouška pro dospělé – Zakázková, pratelná a opakovaně použitelná dvouvrstvá obličejová rouška s gumičkami za uši a sublimačně tištěnou grafikou. Ve velikosti pro dospělé. Vyrobeno ze 100% polyesteru (140 g/m²) a 100% bavlny (140 g/m²).  Min. mn.: 100 ks. (Prevence Covidu)

Tyto roušky nejsou osobním ochranným prostředkem, nemají vlastnosti filtrování virů, avšak zakrytí vaší tváře může pomoci snížit přenos virů na ostatní.

Rouška pratelná-bavněná-dvouvrstvá – Pratelná a opakovaně použitelná dvouvrstvá bavlněná obličejová rouška s elastickým lemováním a gumičkami za uši. Ve velikosti pro dospělé. Vyrobeno ze dvou vrstev ze 100% bavlny (120gr / m2) z tkanin. (Prevence Covidu)

Pouzdro na obličejovou roušku z odolného PP plastu s průsvitným povrchem. Ideální pro přenosnost a ochranu všech typů roušek s bezpečnostním uzávěrem. 

Pratelná a opakovaně použitelná rouška-pro dospělé i pro děti
Pratelná a opakovaně použitelná rouška-pro dospělé i pro děti
antibakteriální obličejová rouška
Pratelná a opakovaně použitelná antibakteriální rouška z jednovrstvého tepelně utěsněného polyesteru. S klipem na nos a gumičkami. Filtrační kapacita BFE ≥ 90%. Odolává až 25 pracím cyklům. Vyhovuje normě ISO 20743.

Roušky jednoduše snižují, ale nevylučují riziko vzniku koronaviru a nejdůležitějším preventivním opatřením je hygiena a pravidelné mytí rukou.

Víceúčelový šátek na zakázku z prodyšného a rychle schnoucího 100% polyesteru (135 g/m²) s celoplošným sublimační tiskem.  Min. mn.: 100 ks.

Víceúčelový šátek v mnoha barvách z prodyšného a rychle schnoucího 100% polyesteru. S možností potisku.

Ochranné prostředky

ČISTICÍ GEL NA RUCE
Dezinfekce – dezinfekční gely a spreje
Respirátor - KN95 / FFP2
Respirátory, jednorázové zdravotnické roušky a ochranné štíty
 
 
Roušky skládané, neskládané, dvouvrstvé
 
 
Roušky s potiskem
Roušky s potiskem
Antibakteriální hygienický klíč
Antibakteriální reklamní předměty
 
 
Jednorázové vinylové rukavice
Jednorázové rukavice

Podobné příspěvky