Vánoční textil s možností potisku
|

Vánoční textil s možností potisku

Vánoční textil s možností potisku nebo výšivky

 

Vánoční textil s možností potisku, nebo výšivky zaručí sváteční atmosféru všem vaším obchodním partnerům i zaměstnancům. Santova čepice s možností potisku, nebo třeba vánoční ponožky s protiskluzovou úpravou, to jsou praktické a roztomilé dárky, které potěší.

Červená vánoční deka s vánočním motivem, 200g/m².

Fleecová deka s vánočním motivem a stuhou, 160 g/m².

Luxusní vánoční deka 270 g/m² z flanelového fleecu a oboustrannou 210 g/m² fleecovou podšívkou. Zabalené stuhou a potištěným papírovým pásem.

Klasická čepice Santa Clause s bambulí – v různých barvách.

Polyesterové vánoční ponožky s protiskluzovou úpravou. Jedna univerzální velikost (36-43).

Sada ponožek FELIZ. Sada dvou párů ponožek s vánočními motivy udělá radost milovníkům modních barevných doplňků. Ponožky z vláčné textilie z bavlny, polyesteru a elastanu v universální velikosti. Perfektní pro ženy i pro muže. Zabalené do krabice vyzdobené mašličkou a kartičkou s místem na logo nebo přáníčko.

Vánoční kravata z polyesterového saténu
Design přes celou kravatu
Modrý design: Santa Klaus
Červený design: vločky a hvězdy
Rozměr 147×7

Šála Fair isle styl

100% Akryl; Jemný Fair isle kontrastní bílý zimní vzor.
Bez třásní na koncích
Vhodné do setu s čepicí a svetrem

Rukavice dotykové, sportovní, pro děti i dospělé, v různých barvách – Hmatové rukavice vám ohřejí ruce při používání chytrého telefonu během chladného období roku. Rukavice jsou hitem každé zimní sezóny a potěší i jako vánoční dárek.

Rukavice  sportovní, pro děti i dospělé, v různých barvách – rukavice vám ohřejí ruce během chladného období roku. Rukavice jsou hitem každé zimní sezóny a potěší i jako vánoční dárek

Vánoční textil je vhodným dárkem i reklamním předmětem. Vánoční reklamní dárek je skvělý způsob, jak poděkovat a chytře se zviditelnit. Máme širokou škálu vánočních propagačních dárků jako vánoční hrnkypoznámkové bloky, diáře, hračky a mnoho jiných předmětů.

Inspiraci na mnoho jiných vánočních dárků naleznete zde

Podobné příspěvky